30 kwietnia 2019

Nowości od DressLily


Ostatnio miałam przyjemność zamówić kilka rzeczy ze strony DressLily. Sklep cenie za szybkość przesyłki, duży asortyment i niskie ceny. Tym razem nie wybrałam ubrań, a zdecydowałam się za akcesoria, a mianowicie torebkę oraz zestaw pędzli.Pierwszą rzeczą, którą zamówiłam jest torebka z imitacji wikliny. Jest to modny od zeszłego lata model. Torebka jest okrągła i sztywna. Świetnie komponuje się z letnimi stylizacjami i lekkimi sukienkami. Widuje takie torebki w sieciówkach i ich ceny są naprawdę wysokie. Na DressLily cena jest atrakcyjna, zwłaszcza jeżeli posiadamy zniżki.

Torebka zapinana jest na guzik, a w środku ma śliczną podszewkę. Wykonanie jest naprawdę bardzo solidne. A torebka prezentuje się genialnie.Kolejnym produktem w moim zamówieniu był zestaw pędzli. Zdecydowałam się na taki, który zawierał ich aż 10. Większość nich to pędzle do oczu. Są one bardzo małe i precyzyjne. Ich trzonki są naprawdę krótkie, dzięki temu będą idealne do zabrania w podróż.


Do największych pędzli należy typowy puchacz, którym najchętniej nakładam bronzer i róż. Kolejny pędzel jest płaski i mniejszy od poprzedniego. Ten z kolei nadaje się do aplikowania rozświetlacza.
Pozostałe pędzle służą do wykonania makijażu oczu. W zestawie znajdziemy też pacynkę i grzebyczek do brwi/ rzęs.Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zamówienia, a z produktów z chęcią korzystam na co dzień. Zachęcam Was do zakupów w sklepie DressLily. Poniżej znajdziecie kilka promocji i okazji:

Here are the new arrival: CLIK
It's time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday

Use code:DLBF20 with 20% OFF:  

Over 10usd, save 2usd; Over 20usd, save 4usd; Over 30usd, save 6usd; Over 40usd ,save 8usd; Over 50usd, save 10usd; Over 60usd, save 12usd; Over 70usd, save 14usd; Over 80usd, save 16usd; Over 90usd, save 18usd; Over 100usd, save 20usd;Over 110usd, save 22usd; Over 120usd, save 24usd; Over 130usd, save 26usd; Over 140usd, save 28usd
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło, że jesteś! ♥
Zawsze odwiedzam moich czytelników :)
Zaobserwowałaś/eś? Powiadom mnie w komentarzu!