16 maja 2018

Moje wiosenne zamówienie z Tosave


Ostatnio miała przyjemność współpracować ze sklepem Tosave. Na stronie sklepu mamy bardzo szeroki asortyment, ja zdecydowałam się zamówić ubrania i coś z działu beauty. Jednak znajdziecie tam zarówno elektronikę, jak i rzeczy do domu, ogrodu, czy sportu.

Pierwszą rzeczą jest cienka, wiosenna bomberka. Od dawna planowałam taką kupić, a kolor tej całkowicie mnie zauroczył. Jest to ciemnoczerwony odcień wina. Gumowe elementy są czarne. Kurtka jest cienka i idealnie spisuje się w cieplejsze dni. Bomberka występuje jeszcze w innych kolorach. Plusem tego ubrania jest zdecydowanie to, że można je bez problemu prasować.Drugą rzeczą, którą wybrałam, jest bardzo cienka, letnia biała koszula na ramiączkach. Bluzka ma bardzo ładne koronkowe wykończenie. Prezentuje się naprawdę pozytywnie  i elegancko. Jej minusem jest to, że jest właściwie przeźroczysta, dlatego ja pod nią włożyłam zwykły, bawełniany podkoszulek.

Top jest dość długi, dlatego najlepiej wygląda wpuszczony w spodnie, czy spódnicę. Moim zdaniem to świetny element garderoby na lato. 
Ostatni przedmiot to podwójny pędzel do oczu. Mam już bardzo podobny w swojej kosmetyczce, ale pędzli nigdy za wiele. Pędzelek ma złote wykończenie, a z obu stron wychodzi bardzo przyjemne i miękkie włosie. Po jednej jest to typowo puchaty pędzelek, którym możemy rozetrzeć cienie, a po drugiej stronie płaski, służący do bardziej precyzyjnych wykończeń.

To już całe zamówienie. Przyznaję, że jestem z niego bardzo zadowolona i mam nadzieję, że rzeczy mi długo posłużą. Jestem ciekawa, czy zauważyłyście, że obcięłam włosy? Wreszcie zdecydowałam się oddać je na fundację, ale myślę, że o tym jeszcze napiszę osobny post!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło, że jesteś! ♥
Zawsze odwiedzam moich czytelników :)
Zaobserwowałaś/eś? Powiadom mnie w komentarzu!