1 kwietnia 2018

Moja fotoksiążka- PrintuNależę do tych osób, które uwielbiają przeglądać zdjęcia. Z sentymentem wracam do wspomnień z dzieciństwa, z wakacji, czy z ważnych, rodzinnych wydarzeń. Odkąd cyfrowe aparaty podbiły świat mamy znacznie więcej zdjęć. Ja jednak nie jestem zwolenniczką oglądania fotografii na komputerze. Z większą chęcią sięgam po dawne albumy, taka forma jest dla mnie wygodniejsza i lepsza.

Kiedy pierwszy raz dowiedziałam się o istnieniu fotoksiążek, od razu stwierdziłam, że to genialne rozwiązanie! Jest to idealna kombinacja nowoczesności z nutką tradycyjnych albumów. Ale fotoksiążka daje nam o wiele więcej- tutaj możemy sami ustalić ilość zdjęć, ich rozmieszczenie, wielkość, dodatkowo możemy ozdobić naszą książkę napisami i grafikami. W rezultacie otrzymuje fantastyczną, spersonalizowaną pamiątkę. Więcej szczegółów na temat fotoksiążek znajdziecie tutaj.


Swoją pierwszą fotoksiążkę stworzyłam ze zdjęciami z mojego wyjazdu. Samo tworzenie projektu było dla mnie bardzo ciekawe. Uważam również, że taka fotoksiążka jest genialnym pomysłem na prezent! Sama byłabym zachwycona takim upominkiem. Taki nietypowy album możemy podarować komuś na urodziny, ślub lub w ramach podziękowania dla rodziców. Jestem przekonana, że każdy się wzruszy i będzie szczęśliwy z takiego spersonalizowanego prezentu.


Zamierzam zrobić więcej fotoksiążek, ponieważ jestem kompletnie zachwycona, uwielbiam przeglądać takie książki, jest to coś kompletnie innego. Taki album naprawdę robi wrażenie. Pomyślałam, że stworzę książkę, jako oryginalne podziękowania dla rodziców. Myślę, że na pewno się ucieszą!


Co sądzicie o takich albumach?

2 komentarze:

  1. Uwielbiam! Zamawiałam już 3 razy i zawsze bardzo fajna jakość druku!
    pozdrawiam serdecznie z nad filiżanki kawy:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj, ja też należę do osób, które mogłyby oglądać zdjęcia naprawdę bardzo często :)

    OdpowiedzUsuń

Miło, że jesteś! ♥
Zawsze odwiedzam moich czytelników :)
Zaobserwowałaś/eś? Powiadom mnie w komentarzu!