20 lipca 2016

5 tricków, które ułatwią Ci życie!

Hej dziewczyny!
Dzisiaj przygotowałam dla Was pięć tricków, które pomogą Wam w nagłych sytuacjach. Sposoby są przeze mnie sprawdzone i z chęcią je stosuję. Jeżeli chcecie się przekonać o jakich trickach mowa, zapraszam do dalszej części postu!


1. Jeżeli tak jak ja cieszycie się z nowych, krótkich włosków, tzw. babyhair, ale okiełznanie jest dla Was walką z wiatrakami, mam dla Was świetny sposób, który poradzi sobie z nimi. Jedyne czego potrzebujecie to żel do brwi. Wystarczy nabrać odrobinę produktu na dołączony aplikator i delikatnie przeczesać nim małe włoski i gotowe!

2. Zdarzyło Wam się, że chciałyście zatemperować kredkę do brwi, oczu lub konturówkę, a ona ciągle się łamała, a jej resztki zostawały w temperówce? Mam na to skuteczny sposób! Wystarczy zawinąć kredkę w chusteczkę, a następnie zostawić ją w zamrażalce na ok. 10 minut, po tym czasie kredka będzie twarda, a Wy skutecznie ją naostrzycie.

3. Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Wam się, że na waszą ulubioną bluzkę słynął wosk, nie musicie panikować! Wystarczy na miejsce pokryte woskiem przyłożyć papier do pieczenia lub zwykłą kartkę, a następnie przejechać po papierze kilkukrotnie ciepłym żelazkiem. Wosk się roztopi i w całości przejdzie na papier, a Wasze ubranie będzie czyste.

4. Macie ważne, nagłe wyjście a Wasze włosy wyglądają nieco nieświeżo? Nie macie czasu ich umyć, a suchy szampon się właśnie skończył? I na to można coś poradzić. Z pomocą przyjdzie zwykły, transparentny puder do twarzy i pędzel. Nałóż produkt na pędzel i zaaplikuj na włosy, a one odzyskają świeży wygląd.

5. Jeżeli jedziecie na krótki wyjazd i nie chcecie zabierać ze sobą pełnowymiarowych opakowań waszego ulubionego kremu spróbujcie tego rozwiązania. Weź puste pudełko po soczewkach i przełóż do niego krem/ kremy i gotowe!


Znałyście te sposoby? A może same macie jakieś ciekawe tricki?


2 komentarze:

Miło, że jesteś! ♥
Zawsze odwiedzam moich czytelników :)
Zaobserwowałaś/eś? Powiadom mnie w komentarzu!